Sohbet Ederek Para Kazan

Telefonda Güvenle Sohbet Ederken Gelir Nasıl Elde Edilir?

Kadınların ekonomik özgürlüklerini ellerine almaları, toplum içerisinde mevcut konumunu güçlendirmiş ve yıllardır bunun için çeşitli alanlarda emek sarf edilmiştir. Kadının iş sahibi olması kendi ayakları üzerinde durması, gücü kendi elinde tutması kimseye herhangi bir ekonomik bağlılığının olmaması anlamına gelir. Ve özellikle Türkiye’de bu durum biraz daha zor bir hal almaktadır. Ancak kadınlar isterse her şey olur ve istemek başlamak içim en büyük adımdır.

Kadının çalışmasının zor olduğu konusunda önümüze yıllardır bahaneler getirilir. Zaman, yol, iş ortamı şeklinde. Bizlerin size sunduğu işte dilediğiniz yerde olabilir, dilediğiniz zaman çalışabilir ve yol derdi gibi bir durum çekmek zorunda kalmazsınız.

İnternet ortamında çeşitli alanlarda birçok iş mevcuttur. Ancak internet ortamı kişide ilk olarak güvenlik açısından soru işaretleri yaratmaktadır. Bu konuda haklı olarak soru işaretleri vardır ancak hızla gelişen teknoloji sayesinde artık internet, hayatımızda büyük rol oynamaktadır.
Sanal bir dünyada güvenliği sağlamak bizler gibi işinde profesyonel kişilerin oluşturduğu ekip ile mümkündür.

Sosyal bir arkadaşlık platformunun aynı zamanda ek gelir elde etmek için kullanılabilir bir alan olabileceğini hiç düşündünüz mü? Bizlerin sizlere sunduğu işin temel noktası bu şekilde başlamaktadır. Android ve IOS mağazalarında da yer almış uygulamamız, seviyeli, samimi, dürüst ve güvenilir bir arkadaşlık platformudur. Kişiler aramalar aracılığı ile birbirlerine ulaşırlar ve bu aramalar sabit bir numara ile gerçekleşir. Güvenlik açısından üyelerin numaraları asla gözükmez.

Numaram nasıl gözükmez?
Aramalar için kullandığımız server sistemi sayesinde, sabit bir hat aracılığı ile gerçekleştiği için numaranızın gözükmesi imkânsız ve sistemimizin kurallarına da aykırıdır. Kişisel bilgiler hiçbir şekilde paylaşılmaz.

Nasıl kazanacağım?
Gerçekleşen aramalar sayesinde profilinizde açılan cüzdan kısmında elmaslar artar. Bu elmaslar sizlerin TL olarak kazancınızı gösterir. 10000 elmas olduğunda bu tutarı 150 TL şeklinde cüzdanınızdan banka hesabınıza çekebilirsiniz.


10000 elmas tamamlama süreniz tamamen size bağlıdır. Bir günde ya da on günde tamamlayabilirsiniz.
Sistem içerisinde çevrimiçi oldukça arama alırsınız. Çevrimdışı olduğunuzda sizleri kimse arayamaz.
Kimlerle konuşma sağlayacağınız da tamamen size bağlıdır. Konuşmak istemediğiniz kullanıcıları engelleyebilirsiniz. Engelleme işlemi ardından sizin profilinizi o kişi asla göremez.

Param hesabıma yatar mı? Garantisi nedir?

Sizlere belirttiğimiz gibi sanal bir dünya içerisinde soru işaretlerinizin olması gayet doğaldır. Ancak bizler yasal bir platformuz. Profesyonel bir ekiple çalışıyoruz. Ödemeler noktasında bugüne kadar herhangi bir sorun yaşamadık ve herhangi bir sorun yaşamamız demek böyle bir platformun kapatılması anlamına gelir. Yani cüzdanınızdaki tutarı sizlere ödemek öncelikle ahlaki bir sorumluluk sonra da yasal bir yükümlülüktür.

Sohbet Ederken Ne Konuşacağım?

Konuşma içerikleri de tamamen sizlere bağlıdır. Bizlerin bu platformu kurarken amacı, seviyeli samimi bir sohbet ortamı oluşturmaktı. Sadece kadınların erkeklerle konuşması şeklinde değil kadınların kadınlarla ve erkeklerin erkeklerle herhangi bir konuda konuşup muhabbet etmelerini sağlamak öncelikli amaçlarımız arasındadır. Burada önemli olan nokta sizin karşı tarafla ne paylaşmak istiyorsanız onu paylaşmanızdır.

Biz Kimiz?
Biz, insanların sosyalleşmelerine, arkadaşlık kurmalarına, insan ilişkilerini güçlendirmelerine bunun yanında ek gelir elde etmek isteyenlere de ek gelir imkânı sunmak için bu platformu geliştiren, her anlamda kontrolleri sağlayan sizlerin her sorunu için sizlere destek veren profesyonel bir ekibiz.
Özellikle kadınların kendi ayakları üzerinde durmalarını istiyor özgür iradeleri ile ek gelir elde etmelerini bu sayede ekonomik özgürlüklerini ellerine almalarını istemekteyiz.

Ne kadar süre çalışmam lazım?
Ne kadar süre çalışacağınız da tamamen sizlere bağlıdır. Dilediğiniz an üye olduğunuz gibi dilediğiniz anda da üyelikten çıkabilir ve profilinizi iptal edebilirsiniz. Sizlere sunduğumuz bu işin en güzel yanlarından biri herhangi bir kuralın sözleşmenin yani size dayatılan zorunlu hiçbir şeyin olmamasıdır.

Şu an sizlerin aklına gelen soruları az çok tahmin edebiliyoruz. Arkadaşlık platformu dendiğinde oluşturulmuş yanlış algının sonucu olarak aklınıza gelen sorular normaldir. Ancak ekibimizle tanıştığınızda ve platformumuzu incelediğinizde aklınızda olan soru işaretlerinin cevaplarını bulmuş olacaksınız.

PAKETLEME İŞİ DEĞİLDİR!