Operatör Olarak Para Kazan

Sohbet Operatörü Olarak Para Kazan

Eğer sen de evde olmaktan sıkıldıysan boş vakitlerini nasıl değerlendireceğini bilmiyorsan hem yeni insanlarla tanışıp hem de modern dünyanın yeni tanışma şekli sosyal medya uygulamaları ile evinden telefonunla konuşarak para kazanman mümkün.

Tanışma, sohbet ve arkadaşlık uygulamaları dünyada ve ülkemizde de hızla yayılmaya büyümeye devam ediyor. İletişimine güveniyorsan, konuşkan ve sıcakkanlıysan aramıza katıl. Kullanıcıların kişisel bilgileri görünmeden birbirlerini arayabildiği, güvenle sohbet edebildiği, kendi çalışma saatlerini kendileri belirlediği uygulamamızda sen de konuştukça kazan.

Peki bu uygulamamızın özellikleri nelerdir?

  1. Nasıl katılabilirim?

Öncelikle uygulamamıza üye olup bir profil oluşturmanız gerekiyor. Bu profilde kişisel bilgilerinizi dilediğiniz gibi girebilirsiniz. Sonrasında gelen aramalara yanıt vererek, konuştukça kazanabilirsiniz. Kolayca kavrayabileceğiniz bir sistem.

2. Aramalar nasıl gerçekleşiyor? Ben de arayarak kazanır mıyım? Mesajlaşmak kazandırıyor mu?

Üyeler arama yapabilmek için sistemimize kredi yükledikten sonra profilinize girip arama butonuna basıyor. Sonrasında telefon sistemimiz telefon numaralarını göstermeden kullanıcıları bağlıyor. Böylece aramalar sırasında iki tarafta birbirleri ile gizlilik içerisinde güvenle sohbet ediyor. Yalnızca gelen aramalardan para kazanırsınız.

3. Kimler neden arıyor? Herkesle konuşmak zorunda mıyım?

Uygulamamızın temel içeriği arkadaşlık, tanışma ve sohbet. Herkesin gelip üye oluş amacı ve sohbet etmek istediği konu farklı; kimisi ciddi bir ilişki evlilik beklentisinde olduğu için gelip üye olmuş kimisi yalnızlıktan sıkıldığı için yeni insanlar tanıyıp sohbet etme amaçlı, kimisi cinsel içerikli sohbet etmek istediği için kimisi de tamamen keyifli vakit geçirmek için üye olmuş 1 Milyon’dan fazla üye var, dışarıda normal hayatta nasıl her çeşit insan varsa sitemizde de aynı şekilde. Rahatsız olduğunuz durumlarda kullanıcıları engelleme bölümü mevcut. Konuşmalar tamamen sizin isteğinize bağlı olarak gerçekleşir.

4. Ne kadar kazanırım? Paramı nasıl çekebilirim?

Konuşarak saatte en az 180TL kazanıyorsunuz. Uygulama içerisinde bir bakiye bölümü var. Siz konuştukça bu bakiye bölümü artış gösterir.10 saniye bile konuşsanız bakiyenize yansır. Bunun yanında uygulamadan gönderilen hediyeler de bakiyene eklenir. 150 TL’ye ulaştığınız zaman para çekimi aktif olur. Yine uygulama içerisinde bulunan iletişim bölümünden bize IBAN bilgileriniz gönderdikten sonra paranız hesabınıza 2-3 iş günü içerisinde aktarılır.  Üstelik ay sonunda alacağın bonuslar/primler ve özel kampanya dönemlerinde kazancını artırabilirsin.

5. Aramalarımı arttırmak içim ne yapmalıyım?

Uygulama içerisinde aktif olmalısınız.  Keşfet bölümünden diğer üyelere beğeni ve mesaj atarak etkileşime geçebilir profilleri puanlayabilirsin. Ayrıca profilinde kullanacağın görseller ve videolar ile kullanıcıların dikkatini çekebilirsin.

6. Müsait olmadığımda gelen aramalarda ne yapmalıyım?

Uygulamanın içerisinde, profil bölümünüzde Çevrimiçi/Çevrimdışı bölümü mevcut. Eğer aramalara cevap vermek için müsait değilseniz profilinizi çevrimdışı pozisyona getirirseniz arama gelmez.

7. Peki bu iş yasal mı?

Evet, tamamen yasal bir iştir. Sohbet ederek para kazandığınız şirket vergisini veren, Türkiye’de kurulu yasal şirkettir. Çalışmaya başladıktan sonra sürekli sizinle irtibatta kalan çalışanlar vardır ve her türlü sorunuza da cevap alabileceksiniz.

Şimdi bizimle ister whatsapp üzerinden ister telefonunuzdan ulaşabilirsiniz. Bize ulaşın bölümünden e-posta gönderirseniz de sizi ilk fırsatta biz arayabiliriz.

TEL: 0530 049 30 96 / WHATSAPP: 0530 049 30 96 / Bize Ulaşın

PAKETLEME İŞİ DEĞİLDİR!